Co jeszcze podoba mi się w AukcjeKredytowe.pl?

Co jeszcze podoba mi się w AukcjeKredytowe.pl?

Co jeszcze podoba mi się w AukcjeKredytowe.pl?

Nie muszę wychodzić z domu żeby dowiedzieć się na jaki kredyt mogę liczyć i jaki bank oferuje mi najlepsze warunki kredytu mieszkaniowego.
To ja składam zapytanie a banki „biją się” o mnie. Nie muszę prowadzić negocjacji, bo to banki muszą się postarać by przedstawić ofertę lepszą od konkurencji.
Mogę szybko i łatwo porównać kredyty hipoteczne wielu banków, które złożyły mi ofertę dopasowaną do mojej zdolności kredytowej.
Otrzymuję ofertę bezpośrednio od banku, a nie od doradcy np. Open Finance, który niekoniecznie musi się kierować moim dobrem ale chęcią zarobienie dla siebie najwyższej prowizji.
Korzystanie z portalu jest bezpłatne i ostatecznie niezobowiązujące jeśli żaden bank nie zaoferuje mi satysfakcjonujących warunków kredytu mieszkaniowego. Mogę się w każdej chwili wycofać z podpisania umowy, bez żadnych konsekwencji.
Moje dane osobowe są bezpieczne, ponieważ nie są dostępne innym użytkownikom. Tylko przedstawiciele banków, które podpisały umowę z portalem AukcjeKredytowe.pl mają dostęp do podanych przeze mnie informacji.

Jako fanka nowoczesnych rozwiązań jestem oczarowana możliwościami jakie portal stwarza nam, osobom planującym kupić mieszkanie. Do tej pory odbyłam jedną rozmowę w banku odnośnie kredytu hipotecznego, która trwała około pół godziny. A że chciałabym mieć porównanie z ofertami innych banków trochę przerażała mnie wizja spędzenia długich godzin u przeróżnych doradców kredytowych, nie mówiąc już o negocjacjach warunków, do których nawet nie wiem jak się zabrać.

Myślę, że AukcjeKredytowe.pl pozwolą niejednej osobie (w tym mi) zaoszczędzić sporo czasu, a jednocześnie otrzymać kredyt na lepszych warunkach. Oczywiście jak tylko wezmę udział w aukcji napiszę o moich wrażeniach na blogu.

Jeśli chcesz zobaczyć, czy dzięki portalowi możesz otrzymać lepszy kredyt hipoteczny zarejestruj się w AukcjeKredytowe.pl.

About