Jak otrzymać lepsze warunki kredytu hipotecznego.

Jak otrzymać lepsze warunki kredytu hipotecznego.

Jak otrzymać lepsze warunki kredytu hipotecznego.
Pozostaw odpowiedź

Planując zakup nieruchomości niemal od razu zaczyna nam kołatać w głowie pytanie:

w jakim banku dostanę najlepszy kredyt hipoteczny?

Większość z nas odpowiedzi na powyższe pytanie szuka u doradcy finansowego. Tymczasem wiele osób traci okazję otrzymania naprawdę dobrych warunków kredytu przez nieznajomość portalu AukcjeKredytowe.pl, za pośrednictwem którego można ubiegać się o kredyt mieszkaniowy bez wychodzenia z domu.

Największą zaletą portalu jest to, że korzystanie z niego jest bardzo proste i zupełnie bezpłatne. Po zarejestrowaniu się wystarczy tylko otworzyć aukcję, w której podajemy jaki kredyt nas interesuje i jakie mamy warunki finansowe (zarobki, wkład własny itp.). Od tej chwili banki zaczynają o nas konkurować, oferując najlepsze warunki kredytu hipotecznego. Przeważnie lepsze, niż gdybyśmy udali się bezpośrednio do banku.

Gdy jedna z ofert nas zainteresuje, zamykamy aukcję i otrzymujemy certyfikat potwierdzający wylicytowane warunki. Następnie z certyfikatem i pozostałymi wymaganymi dokumentami udajemy się do banku, który musi jeszcze zweryfikować czy prawidłowo przedstawiliśmy na aukcji swoją sytuację materialną. Jeśli wszystko się zgadza otrzymujemy kredyt hipoteczny na warunkach przedstawionych nam w aukcji.

Jak widać cały proces ubiegania się o kredyt jest bardzo prosty i pozwala zaoszczędzić czas, który musielibyśmy poświęcić na chodzenie po bankach.

 

About