Agrobex – mieszkania na sprzedaż w 5 poznańskich lokalizacjach.

Agrobex – mieszkania na sprzedaż w 5 poznańskich lokalizacjach.

Agrobex – mieszkania na sprzedaż w 5 poznańskich lokalizacjach.

Agrobex jako deweloper działa na polskim rynku od 1997 roku, a więc od około 12 lat. Nie jest jednak członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich. Firma zasłynęła w ostatnim czasie w Poznaniu budując kompleks mieszkań i apartamentów przy ul. Ułańskiej, w dawnym miejscu stacjonowania Pułku Ułanów Poznańskich.

Na chwilę obecną Agrobex ma w sprzedaży szereg mieszkań aż w 5 lokalizacjach – 4 na terenie Poznania i 1 w Swarzędzu. Przyjrzyjmy się im zatem bliżej:

os. Ułańskie – wg planów ostatni budynek na tym osiedlu zostanie oddany do użytku z końcem czerwca 2009, a więc już lada moment. Na sprzedaż zostało jeszcze 13 apartamentów w zabytkowej zabudowie i 39 mieszkań. Niewątpliwą zaletą tej lokalizacji jest niewielka odległość od centrum oraz dogodny dojazd w różne części miasta.
Ceny apartamentów kształtują się na poziomie 8,500 zł/ m2, należy również dokupić 2 miejsca garażowe w łącznej cenie 70,000 zł. Koszt najtańszego apartamentu wynosi zatem 573,873 zł ( a więc nieco ponad pół miliona złotych).
Mieszkania są nieco tańsze, ceny zaczynają się od 6,500 zł/ m2 przy większym metrażu. Chcąc kupić mieszkanie dwupokojowe o powierzchni ok 50 m2 musimy liczyć się z kosztem rzędu 350,000 zł.

About