Zdrowy dom bez roztoczy

Zdrowy dom bez roztoczy

Nie tylko sypialnia, chociaż ona w tej walce jest najważniejsza, powinna być wolna od roztoczy, ale i cały dom. I nie chodzi tu wyłącznie o domy, gdzie zamieszkują ludzie uczuleni na roztocza, gdyż te żyjątka szkodzą każdemu bez wyjątku, a pokrowce antyroztoczowe, obleczone na poduszki w każdym pomieszczeniu po prostu je wyeliminują.
Taki pokrowiec nie musi być przecież czymś, czego domownicy będą musieli się wstydzić, gdyż wykonanie takich pokrowców antyalergicznych, w żadnym razie nie urąga estetyce, a ich wartość użytkowa jest nie do przecenienia.
Docenią takie rozwiązanie nie tylko ludzie uczuleni na roztocza, ponieważ jakość powietrza w tak wyposażonym domu wyraźnie wzrośnie i stanie się to dość szybko odczuwalne. Można to porównać do bytowania w zatłoczonym, pełnym wyziewów spalin mieście, w porównaniu z wyjazdem na weekend do lasu, gdzie samochodów nie ma wcale i czuć jedynie zapach drzew.
Oddychanie w takim otoczeniu sprawia czystą przyjemność i taki właśnie wpływ maja pokrowce w mieszkaniu.Dzięki nim można swobodnie oddychać.

About