Zapytanie o usługę projektową

Zapytanie o usługę projektową

Buduję dom jednorodzinny. Do końca października powinienem skończyć dom w stanie surowym wraz z instalacjami elektryczną i wodno- kanalizacyjną.

Zwracam się do Państwa z następującymi pytaniami:

Na jakim etapie powinienem myśleć o projekcie wnętrza ?
Jaki jest przybliżony koszt wykonania takiego projektu – powierzchnia użytkowa to 134 m kw.

Witam serdecznie;

O projekcie wnętrz trzeba myśleć jak najszybciej – najlepiej, żeby był gotowy przed postawieniem ścian działowych i wykonaniem instalacji elektrycznej i wod-kan. Im wcześniej rozpoczniemy współpracę, tym łatwiej będzie dostosować projekt architektoniczny do nowych rozwiązań, które zaproponujemy. W przeciwnym razie albo zdecydujemy się na prace uwzględniające zaproponowany wyjściowo układ punktów świetlnych, łączników, pkt wod-kan itd, co znacznie ogranicza możliwości projektowe -albo też konieczna bedzie przeróbka części instalacji, co oczywiście zwiększy koszty inwestycji.

Na chwilę obecną pierwsze wolne terminy, w których moglibyśmy rozpocząć pracę nad projektem, to przełom września i października. Czas wykonania kompleksowego projektu wnętrza przy tym metrażu to około 2-3 miesiące pracy.

Koszt wykonania projektu można ustalić dokładnie dopiero po spotkaniu – najlepiej na terenie budowy. W skład kompleksowego projektu wchodzi:

1. dwie propozycje koncepcji układu funkcjonalnego mieszkania;
2. aranżacja – dobór materiałów i mebli, oraz kolorystyki wnętrz;
3. wizualizacje;
4. projekt techniczny zawierający zmiany w układzie ścian działowych, projekt przyłączy wod-kan, projekt elektryki, rysunki wnęk kartonowo- gipsowych i innych dekoracji, mebli na zamówienie (w tym zabudowy kuchennej) – jeżeli występują w projekcie;

Nasza ofertę opisaliśmy na tej stronie: architektura wnętrz – oferta, natomiast sporo informacji na

temat przebiegu pracy oraz zawartości znajduje się tutaj: projektowanie wnętrz – jak
Na stronie znajduje się również galeria niektórych wizualizacji.
pozdrawiamy

About