Budownictwo mieszkaniowe Agencji Inwestycyjnej Sp. z.o.o.

Budownictwo mieszkaniowe Agencji Inwestycyjnej Sp. z.o.o.

Budownictwo mieszkaniowe Agencji Inwestycyjnej Sp. z.o.o.

Jak dowiadujemy się ze strony internetowej firmy, Agencja Inwestycyjna jest jednym z pierwszych poznańskich deweloperów – działa w branży od 1992 roku i jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich.

W chwili obecnej deweloper posiada wolne mieszkania na sprzedaż w czterech lokalizacjach – trzy na Piątkowie i jedną na Naramowicach. Przypatrzmy się im po kolei:

os. Jagiełły – na chwilę obecną wolnych jest jeszcze 7 mieszkań dwupokojowych o powierzchni ok. 53 m2, mniejsze są już wyprzedane. Plusem tej lokalizacji jest dobre usytuowanie pod względem komunikacji – drogi, tramwaje; a także ogólnodostępna infrastruktura osiedlowa. Minusem jest położenie w bardzo bliskim sąsiedztwie wieży telewizyjnej. Mieszkania są gotowe do zamieszkania.
ul. Królewska – w tej lokalizacji oferowane są 34 wolne mieszkania w 2 budynkach. Lokalizacja dosyć dobra, choć do tramwaju trzeba kawałek podejść. Osiedle istnieje od jakiegoś czasu, jest infrastruktura.
os. Batorego – zostały tylko 2 mieszkania dwupokojowe o powierzchni 56 m2 – a więc te największe. Lokalizacja bardzo dobra, blisko sklepy, tramwaj, autobusy, kampus uniwersytecki. Minusem jest duże zagęszczenie budynków na osiedlu. Budynek oddany do użytku w czerwcu 2008 r.
ul. Błażeja – tzw. Żurawiniec Park – pierwszy etap zakończony w lutym 2009, Agencja ma do sprzedania jeszcze 31 mieszkań o powierzchni 35 m2 do 66m2. Ogromnym minusem tej lokalizacji są potworne korki w godzinach szczytu i kiepska komunikacja miejska.

 

About