Piece i wkłady kominkowe dla każdego wnętrza

Piece i wkłady kominkowe dla każdego wnętrza

Piece i wkłady kominkowe dla każdego wnętrza, kominki EKKOM, dystrybutor systemów ogrzewania kominkowego DGP

Dokonujemy ważnych wyborów, zarówno prywatnie jak i zawodowo. Opieramy się wtedy na opiniach specjalistów, długich analizach problemu oraz naszej intuicji. Doświadczenie wskazuje zwykle, że takie połączenie jest gwarancją sukcesu.

RÓŻNORODNOŚĆ
Staramy się proponować urządzenia grzewcze o maksymalnie zróżnicowanej stylistyce = tak różnej jak każdy z nas. W chwili obecnej w naszej ofercie posiadamy 62 modele urządzeń (piece wolno stojące, wkłady kominkowe) oraz wiele akcesoriów kominkowych. Do tego dodajemy możliwość wyboru kolorystyki kafli ceramicznych, zamienny kafli ceramicznych na kamień wulkaniczny.

OBSŁUGA

Oferowane przez nas urządzenia, oprócz wysokiej jakości, są łatwe w obsłudze, ekonomiczne oraz niezawodne, a ich instrukcja liczy tylko kilka stron.

CENA

Kierując się ceną przy doborze sprzętu, wybieramy produkt najtańszy z pomiędzy najlepszych, tak aby zapewnić wysoką jakość i niezawodność działania, a przy tym komfort w eksploatacji.

DOSTĘPNOŚĆ

Staramy się być jak najbliżej klienta, aby szybko reagować na jego potrzeby. Dlatego już teraz współpracujemy z ponad 100 profesjonalnymi sprzedawcami w kraju, gdzie mogą Państwo znaleźć nasze kominki, wkłady i piece kominkowe. Ich adresy zamieszczone są na naszej stronie internetowej www.ekkom.pl.

About