Na spektaklach w Teatrze Andersena

NCK logotypy

Dofinansowano ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015.

Mamy za sobą już dwie wizyty w Teatrze Andersena. W ramach programu Dom Kultury+ Inicjatywy lokalne 2015 odbyły się wyjazdy na dwa spektakle. Dzieci mogły obejrzeć „Czrodziejski flet Mozarta” oraz „Muminki”. Po każdym spektaklu nasza grupa uczestniczyła w spotkaniu z aktorami, które było połączone z możliwością zobaczenia teatru od kulis. Można było także spróbować jak kieruje się różnymi rodzajami lalek i obejrzeć dokładnie scenografię.  Ponadto każdy mógł osobiście porozmawiać  z aktorem i poznać odpowiedzi na nurtujące go pytania dotyczące teatru.

Niedzielne przedpołudnia w teatrze bardzo podobały się najmłodszym i przyniosły wiele niezapomnianych wrażeń.