Głusecka kultura w kwarantannie – Alfreda Rogowska

Dzisiejsza galeria jest już ostatnią w tym roku ale cykl „Głusecka kultura w kwarantannie” jeszcze się nie kończy. Artystką której prace dziś prezentujemy jest Alfreda Rogowska. Bohaterka tej galerii z malarstwem nie miała dotychczas nic wspólnego, jednak ulegając namowie koleżanek podjęła swoją pierwszą próbę ponad rok temu. I tak się zaczęło. Malarstwo pani Alfredy jest zróżnicowane tematycznie, znajdziemy tu pejzaże, kwiaty a także sceny rodzajowe czy religijne.

Pani Alfreda jest mieszkanką Dominowa, aktywnie działa w Kole Gospodyń Wiejskich, należy do grupy teatralnej, bierze udział w warsztatach z cyklu „Aktywni i kreatywni” i innych inicjatywach BCK w Dominowie. Zajmuje się także rękodziełem. Jej ręcznie wykonane bombki zajęły II miejsce w konkursie organizowanym przez Starostwo Powiatowe w Lublinie „ Bożonarodzeniowa Bombka 2016 r.”

Gratulujemy twórczego dorobku i życzymy nieustającej weny we wszelkich artystycznych działaniach.

fot.Aleksandra W.Zaroda